O CO CHODZI Z TĄ MATEMATYKĄ?

„Matematyki w szkołach nie uczy się tak jak powinno, przede wszystkim dlatego, że nie pracuje się ze wszystkimi uczniami. Akceptuje się to, że matematyka jest dla wybranych, pokutuje błędne stwierdzenie, że trzeba mieć ścisły umysł. Dla szkoły, dla społeczeństwa satysfakcjonujące jest to, że tylko ok. 30% dzieci radzi sobie z matematyką, reszta to widownia.”

Małgorzata Dobrowolska, autorka metody EarlyMath

Potrzebna była metoda dostępna dla wszystkich i odpowiedzią na to jest metoda nauki EarlyMath. Jest to tzw. metodologia otwarta. Metoda polega na doświadczeniu; prowadzimy dziecko do odkryć matematycznych, to ono odkrywa zasady przy pomocy nauczyciela. Metoda EarlyMath przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 – 12 lat.

Lekcja ma opracowaną strukturę, składa się z kilkunastu krótkich elementów ze względu na krótki czas uwagi dziecka. Pojawiają się elementy ruchome przeplatane elementami stacjonarnymi, gdzie dziecko się bardziej skupia. Stopień trudności jest dobrany tak, żeby nie było ani za łatwo ani za trudno. Tak, aby dziecko w komforcie i zadowoleniu cały czas postępowało do przodu.

Matematyka dla dzieci4-12 lat EARLY MATH

Zapisz się na bezpłatną lekcje pokazową

Prześlij do nas formularz, aby zapisać się na kurs –> ZAPISY

Chcesz zobaczyć jak wyglądają u nas zajecia?

zapisz się na bezpłatną lekcje pokazową wypełniając poniższy formularz

    Nie masz czasu na wypełnienie formularza lub wolisz tradycyjną formę kontaktu?

    Zadzwoń do nas na numer podany poniżej.