Jak obniżyć cenę kursu o 200 pln⁉️

Na dobrą sprawę nie jest to takie trudne. Napiszemy więcej – bardzo realne, bo zasięg akcji sięga od Osjakowa, przez Działoszyn, aż po Wieluń.

O co dokładnie chodzi?

Akcję nazwaliśmy – AMBASADOR SPARROW. A dedykujemy ją naszym zadowolonym kursantom, czyli wszystkim 😊

I tutaj właśnie zaczyna się zabawa, z zyskiem dla Ciebie.

Jesteś zadowolony z naszych kursów i nauki? To świetny grunt, aby polecić nas innym!

Zapraszaj znajomych, przyjaciół, rodzinę do naszych szkół w trzech lokalizacjach, na DOWOLNY kurs grupowy (dla dzieci, młodzieży, dorosłych).

Każda osoba, która przyjdzie do nas po Twojej rekomendacji i zapisze się na jeden z naszych kursów, obniży Twoje koszty związane z opłatą za kurs‼️

-50 pln – za każdego nowego kursanta. I tak do 4 osób! Da Ci to obniżkę w wysokości 200 pln!

Możesz tutaj zyskać podwójnie – z jednej strony obniżenie ceny kursu to świetna sprawa, a z drugiej – będziesz mieć w naszej szkole bliską Ci osobę.

Co ważne – kursant, który przyjdzie dzięki Tobie na kurs – musi go ukończyć. Ale tu jesteśmy pewni, że poradzi sobie z wyzwaniem śpiewająco

Bądź najlepszym rekomendującym i obniż swoje opłaty za kurs!

Nie czekaj, bo akcja trwa od 01.05.2023 do 30.11.2023.

Masz pytania?

☎️ 730 034 567