Egzaminy Cambridge

Jako jedyna szkoła w okolicy posiadamy status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge Assessment English. To oznacza, że w naszej szkole przeprowadzamy i przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów Cambridge. Egzaminy przeprowadza u nas Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge PL 277

Nasze programy nauczania przygotowują do międzynarodowych egzaminów Cambridge, która są obiektywną miarą jakości nauczania w naszej szkole. W naszej szkole uczniowie mogą zdawać egzaminy na następujących poziomach:

YLE ( CAMBRIDGE ENGLISH QUALIFICATIONS dla YOUNG LEARNERS) są to motywujące testy językowe dla najmłodszych (dzieci 7-12 lat), które sprawdzają ich umiejętności językowe i pomagają wytyczyć dalszą ścieżkę rozwoju. Egzaminy YLE można zdawać na 3 poziomach:

Egzaminy Cambridge

Zapisz się na kurs z egzaminem

Nasi kursanci z certyfikatami Cambridge

Interesuje Cię kurs z egzaminem CAMBRIDGE?

zapisz się wypełniając poniższy formularz

    Nie masz czasu na wypełnienie formularza lub wolisz tradycyjną formę kontaktu?

    Zadzwoń do nas na numer podany poniżej.