Zapraszamy do współpracy nauczycieli języka angielskiego.

Oferujemy pracę w profesjonalnym zespole.  Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy z nowymi lektorami języka angielskiego w naszych trzech szkołach: w Osjakowie, Wieluniu i Działoszynie.

Jeśli uważasz, że potrafisz uczyć i lubisz wyzwania – zapraszamy do współpracy!

Jeśli szukasz miejsca na zdobycie doświadczenia w profesjonalniej szkole językowej – skontaktuj się z nami.

Obecnie poszukujemy lektorów języka angielskiego do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres sparrow.szkola@gmail.com lub wypełnieniem formularza poniżej.

Dołącz do naszego zespołu!

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Firmę Szkoła Języków Obcych Sparrow zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.