TEDDY EDDIE ON HOLIDAY

Podaruj swojemu dziecku wakacje z ulubionym Misiem !

TEDDY EDDIE ON HOLIDAY to wesoły wakacyjny kurs języka angielskiego realizowany stacjonarnie w Wieluniu.

Kurs TEDDY EDDIE ON HOLIDAY to idealne rozwiązanie zarówno dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z językiem angielskim, jak i dla tych, którzy chcą w miłej formie kontynuować kontakt z językiem przez całe wakacje.

Miły, ale psotny angielski Miś uczy i bawi w przyjaznej atmosferze. Do tego jest naprawdę ambitny i skuteczny!  Kurs TEDDY EDDIE ON HOLIDAY to angażujące zajęcia i zabawy przy użyciu pełnych zdań, dialogów, piosenek i historyjek! Dzieci szybko zaczynają rozumieć ze słuchu i poznają mnóstwo nowych słów.

Po każdej lekcji dzieci dostaną również dostęp do dodatkowych materiałów, w tym gier online, które pozwolą na utrwalenie materiału językowego. I to także w miłej, zabawowej formie! Na cały czas trwania kursu nasi najmłodsi kursanci dostaną pełny dostęp do platformy edukacyjnej metody Teddy Eddie – to przebogaty zbiór gier, historyjek i piosenek do samodzielnej nauki. Platforma została tak opracowana, żeby dzieci intuicyjnie uczyły się bawiąc zupełnie samodzielnie!

Jak wygląda kurs TEDDY EDDIE ON HOLIDAY?

• start kursu 19.07.2021
  • trwa 3 tygodnie (zajęcia 3 razy w tygodniu)
  • 9 lekcji na żywo prowadzonych przez jedną z najlepszych lektorek w naszej szkole
  • bogaty materiał edukacyjny
  • Plac Zabaw – pełny dostęp do edukacyjnej aplikacji, w której znajduje się mnóstwo interaktywnych gier i możliwość utrwalenia materiału w domu
  • bonus – segregator dla każdego uczestnika

Cena:

• 265 zł dla grupy wiekowej 4-5 lat
  • 285 zł dla grupy wiekowej 6-7 lat

Jesteś naszym klientem? Zadzwoń i zapytaj o specjalną ofertę dla Ciebie!

Kurs będzie się odbywał w  naszej szkole w Wieluniu, ul. Św. Barbary 6a, I piętro.

Kurs Teddy Eddie on Holiday poprowadzi Ania

Zapisy pod nr tel. 730-034-567