Od września 2020 Filia naszej szkoły działa w Działoszynie. Nasza szkoła znajduje się na ul. Plac Wolności 17 (przy rondzie)

Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego prowadzone fenomenalną metodą TEDDY EDDIE.

Nasza filia w Działoszynie jest czynna:

wtorki godz. 14.00-19.00

czwartki godz. 14.00-19.00

Kontakt pod nr tel. 730-034-567

Jak wygląda nasza szkoła w Działoszynie? Nasze sale lekcyjne są odpowiednio przygotowane do zajęć z dziećmi – miękkie dywany, odpowiednie kolory ścian bez zbędnych rozpraszaczy, atrakcyjne materiały edukacyjne dla dzieci. Dla Rodziców dysponujemy poczekalnią, a w naszym sekretariacie załatwicie każdą sprawę. Obok szkoły znajduje się duży parking.

Rodzice z Działoszyna i okolic już nam zaufali, teraz Twoja kolej, aby zadbać o rozwój językowy Twojego dziecka.

Chcesz przetestować nasze zajęcia za darmo?

Zadzwoń tel. 730-034-567 i umów się na bezpłatną lekcję TEDDY EDDIE w Działoszynie.

Więcej o metodzie tutaj: Angielski dla dzieci 2-7 lat TEDDY EDDIE

Cennik naszych zajęć sprawdzisz tutaj: Wieluń, Działoszyn

Zapraszamy do naszej szkoły w Działoszynie, ul. Plac Wolności 17 (przy rondzie).